• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Публічна інформація

Для всіх, хто виявить бажання ознайомитись з витратами коштів Благодійної організації «Благодійний фонд «Турбота – 2013» за період з 01.09.2017р. по 31.08.2018р. просимо завантажувати відповідний файл-вкладення.

Сьогодні, 14 червня 2018 року, відбулася педагогічна рада, на якій директор закладу Хоменко Надія Вікторівна звітувала перед педагогами, батьками і робітниками школи про свою виконану роботу за 2017-2018 навчальний рік. Пропонуємо всім бажаючим ознайомитись з матеріалами звіту, завантаживши відповідний файл-вкладення. /Files/images/a2017/listopad/Publ_info1.jpg Прийняття Закону України «Про доступ до публічної інформації» стало важливим кроком у сфері дотримання конституційних прав та свобод людини в Україні. Особливістю доступу до публічної інформації є набуття органами влади більшої відкритості та прозорості для громадян, що значно зменшує можливість зловживань та порушень.


Варто наголосити, що прийнятий Закон багато в чому випереджає свої аналоги в країнах «старої демократії», оскільки містить чимало прогресивних положень, першоджерелом яких є європейські стандарти. Закон передбачає значний набір інструментів, які дозволяють краще контролювати владу та захищати свої права. завдяки ефективній реалізації законодавчо закріпленого права на доступ до публічної інформації в Україні ми спільними зусиллями зможемо досягти відкритості та прозорості в діяльності. Пропонуємо ознайомитись із звітом директора закладу заминулий навчальний рік та іншими документами, які стосуються роботи нашого НВК.


Опис ключових змін до оновлених програм початкової школи:

Математика, Фізична культура, Інформатика, Музичне мистецтво, Образотворче мистецтво 1-4 класи http://mathmon14-new.ed-era.com/opus_zmyn.html

Зі всіма програмами початкової школи (в т.ч. – оновленими) можна ознайомитися за цим посиланням http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/


Кiлькiсть переглядiв: 559