Учнівське самоврядування - ініціативна, самостійна, відповідальна діяльність небайдужих до власної долі і житя учнів.

2008 рік.
Перші вибори президента в нашій школі №3.
Почесну перемогу з трьох кандидатів отримує Овсіюк Роман, учень 10-А класу.
Вдало і швидко підбирає собі команду:
- Качай Анна -секретар, (10-в)
- Максимов Дмитро, захист-управління, (10-А)
- Кочеткова Євгенія , інформ-управління, (10-Б)
-Сергеєв Володимир, спорт-управління, (9-А)
- Хахалкіна Ольга,управління дозвілля, (10-Б)
- Павліченко Світлана, імідж-управління, (10-Б)
- Коновченко Юлія, фінансове управління, (9-Г).

Так розпочала свою діяльність новостворена учнівська держава "Промінь"/Files/images/1_veresnya/DSC_0749.JPG

Лютий, 2009 рік. Знову три кандидата:
- Олефір Софія, (8-А)
- Гордієнко Юлія, (8-Є)
- Іванисько Андрій, (7-А).

Дебати перед виборами зробили свою справу - лідером школи став найактивніший і наймолодший учасник - Іванисько Андрій.
Нова команда учнів плідно працювати почала з нового навчального року, перейнявши досвід у наставників - попередньої команди активістів держави "Промінь". Символ держави "ключ" відкрив для нової команди нові можливості: ДО ДІЯЛЬНОСТІ САМОВРЯДУВАННЯ ШКОЛИ СТАЛИ ДОЛУЧАТИСЯ І ЗВИЧАЙНІ УЧНІ ШКОЛИ.

2012рік. Новим президентом школи стає Новікова Валерія, учениця тоді 7-А класу, а сьогодні це майбутня випускниця 11 класу. Лідери в управліннях змінюються, як і їх діяльність. Робота шкільного самоврядування набуває нових обертів. Розпочинає свою діяльність "Школа лідерів", з’являється "Стіна думок"./Files/images/DSC04412.JPG/Files/images/1012015/3.jpg/Files/images/1ab/IMG_0463.JPG

Починається бурхлива проектна діяльність:
- "Цукерка проти цигарки",
- "Позитив в життя",
- "Цінуймо українське" та багато інших проектів проведено за участю всіх паралелей класів.

2015 рік. Впевнена в своїх силах, ініціативна, відкрита дівчина Рубаник Єлизавета стає новим президентом шкільної держави шляхом прозорого голосування всіх учнів школи. /Files/images/1022015/7.JPG

/Files/images/1022015/14.JPG/Files/images/1022015/1.JPG/Files/images/1022015/2.JPG/Files/images/1022015/3.JPG/Files/images/1022015/8.JPGШкола лідерів зробила свою справу - учні самоврядування почали працювати колективно, залучаючи весь учнівський колектив до участі в проектах. Відомі проекти:"Хто за мир?", "Цукерочка солдату", "Михайло-оберіг", " Від серця до серця", "День Миру" та інші.

Звіт президента школи Рубаник Єлизавети.

Шкільне самоврядування «Промінь» продуктивно працювало у 2015-2016 роках. Ми об’єднали велику кількість нових та цікавих людей. Усі разом ми вдосконалили роботу самоврядування .

Найвідоміші із заходів , які ми проводили, є «Цукерочка солдату», «Хто за мир ?» та «Серцем поділюся». Усі ці заходи спрямовані на допомогу та підтримку нашим військовим в зоні АТО , адже вони цього так потребують .

За 2015-2016 навчальний рік ми провели багато нових заходів, які, сподіваюсь, будуть й надалі проводиться , стануть традиційними.
Також цього року ми запровадили акцію «Весела мітла» - вона підбадьорює дітей і зацікавлює їх у прибиранні пришкільної території , адже клас , який найкраще виконає прибирання відведеної йому шкільної території , отримає в подарунок гарну мітлу. Першими «працьовиту мітлу» отримали учні 5-А класу (вже 6-А, класний керівник Косюга Т. М.)

Ми постійно дбали про дозвілля в нашій школі , для всіх учнів нашої школи-ліцею ми провели «День художника», «День позитиву» , флеш-моби та багато інших цікавих заходів.

Але ми не зупиняємося на вже досягнутому , і нас чекає попереду ще один навчальний рік, повний цікавих ідей , які ми залюбки втілимо в життя.
Тож чекаємо і тебе у нашому шкільному самоврядуванні , що має теплу назву «Промінь».

Рубаник Єлизавета, президент школи

/Files/images/1022015/12.JPG/Files/images/1022015/11.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 171