/Files/images/706.jpgЗагальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 м. Обухова виповнилось 30 років/Files/images/707.jpg/Files/images/x_23f298ef.jpg

Школа -унікальний винахід земної цивілізації. Тут діти за активної участі вчителя аналізують минуле, активно сприймають (досліджують) сьогодення і зацікавлено прогнозують майбутнє.

1 вересня 1981 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Обухова пролунав перший дзвоник. Цей дзвоник став крапкою відліку і днем формування педагогічного та учнівського колективів. Молоді, енергійні, мріючи про педагогічний зліт, почали з чистої сторінки свою педагогічну біографію. Директором школи став Клименко Михайло Миколайович, який доклав багато зусиль для своєчасного відкриття школи і для того, щоб нова школа була забезпечена як матеріальною базою, так і кваліфікованими педагогічними кадрами.

Уже в 1982 році відбувся перший випуск учнів у новій школі, що започаткувало нову сторінку в історії школи, у житті учнівського та вчительського колективів.

В умовах незалежної України школа була переорієнтована на нові завдання, які були пов’язані з підготовкою та вихованням національно свідомих громадян Української держави. У 1993 році директором Обухівської загальноосвітньої школи № 3 було призначено Хоменко Надію Вікторівну, учителя-методиста, відмінника освіти України, Заслуженого вчителя України. Відданість освіті -це одна з головних ознак таланту педагога -такого принципу притримується у своїй діяльності як керівник і педагог Н.В. Хоменко. Коли вона прийшла у школу, то поступово виробила свій власний стиль керівництва великою освітньою установою, який полягає в системному підході, як однією з найважливіших умов удосконалення управління школою.

Авторитет школи, її вагомість, висока оцінка батьками і громадськістю в значній мірі спричинені ефективною роботою педагогічного колективу. Педагоги школи -це когорта майстрів, професіоналів своєї справи, талановитих новаторів, умілих організаторів,невтомних наставників, сподвижників і творців майбутнього, закоханих у дітей і професію.

Школа має багату історію та давні традиції. В її стінах у різні роки працювали видатні педагоги, а випускниками школи є передові люди не тільки міста, а й добре знані в Украні та у світі: чемпіонка світу з фігурного катання Альона Савченко; майстри спорту з плавання Ольга Данилюк та брати Бондаренки -Сергій і Віталій; Світлана Коркішко -призерка міжнародних змагань з боксу; кандидат у майстри спорту з плавання Хоменко Олександр; заслужена артистка України Наталя Пелих.

Школа знаходиться в постійному розвитку, здійснює пошук перспективних форм навчання, удосконалює матеріальну базу, співпрацює з іншими навчально-виховними закладами, опановує освітні горизонти та втілює свої розробки в практику, піклується про дозвілля своіх учнів.

Результатом роботи школи є глибокі знання учнів, помножені на високу духовність кожного випускника, що підтверджено свідоцтвом про атестацію та наказом управління освіти і науки Київської обласної держадміністрації "Про атестацію та ліцензування навчальних закладів", згідно якого школа визнана атестованою на високий рівень з відзнакою.

Кiлькiсть переглядiв: 733