Діти мають здобути знання і компетентності ХХІ століття, які узгоджені країнами Європейського Союзу і які сьогодні потрібні сучасному українцю. Окрім знання рідної державної мови, двох іноземних мов, інформаційних технологій, уміння критично мислити, аналізувати, працювати в команді, навичок фінансової грамотності, нашим дітям потрібна освіта для життя. І це головна мета Нової української школи.

З 25 лютого до 10 березня 2019 року в електронній бібліотеці інституту модернізації змісту освіти педагогічні працівники мали можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 2 класу. Результати вибору можна переглянути, завантаживши відповідне вкладення, розташоване нижче.


Нова Українська школа коротко (взято з ресурсу http://nus.org.ua )

Потрібна докорінна реформа, яка зупинить негативні тенденції, яка перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованності, економічного розвитку і конкурентоспроможності України.

Календар реформи

Це довготермінова реформа, яка розпочнеться вже зараз, але сьогоднішні школярі також повинні відчути зміни й отримати кращу якість освіти.


19-21 жовтня на базі школи відбулася 2 очна сесія навчання вчителів за програмою НУШ для вчителів майбутніх перших класів. Тренером була заступник директора з навчально-виховної роботи Яхновська Тетяна Василівна, яка турботливо піклувалась про всіх присутніх "дорослих учнів".фото

Найяскравіші враження у учасників навчання викликали технології з розвитку критичного мислення та Лепбуки.

Успішно завершилася ІІІ очна сесія підготовки вчителів майбутніх першокласників 2019 – 2020 навчального року. Творчість, натхнення, колективні та групові проекти, інтерактивні форми навчання, вправи для розвитку критичного мислення - все це в дії не тільки в майбутньому, але і зараз.

Кiлькiсть переглядiв: 1762

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.